Çağrı Merkezi: +90 850 480 34 58

İade & Değişim Şartları

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Hesabım - İade Taleplerim sekmesinden talep oluşturarak yada müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bunlar:
- Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza gönderilmelidir. Ürünü teslim aldığınız kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi müşteri temsilcilerimizden edineceğiniz anlaşma kodu üzerinden gönderdiğinizden emin olunuz.
- Ürünlerin mutlaka satış faturasıyla beraber gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin iade ve değişimi yapılamamaktadır.
- Kişisel iç giyim ürünleri (bikini,sütyen,külot,boxer ve benzeri) hijyen hususundan dolayı ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
- Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.
- İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya havale, kapıda ödeme ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartında/banka hesabında görmeniz, birkaç gün sürebilir.
- Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.
İade Adresi: Doğannur Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. - Oruçreis Mah.Giyimkent 18. Sokak No: 74-76 Esenler / İstanbul

İade de kargo masrafını kim ödeyecek?

İade & Değişim talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafınıza aittir. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderebilirsiniz. Ürünlerin bize sorunsuz ulaşması için gönderinizi müşteri temsilcilerimizden edineceğiniz kargo anlaşma bilgileri üzerinden gönderdiğinizden emin olunuz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Kredi Kartı; İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.
Havale & Kapıda Ödeme; İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, havale yolu ile banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iade tutarını hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Satın aldığım ürün(ler) için beden değişimi yapabilir miyim?

Beden değişimi işlemi stoklarda bulunması dahilinde yapılabilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün varyasyonlarını ve istediğiniz bedenlerini stoklarda kontrol etmesi için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Satın aldığım ürün kusurlu. Ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.